Darmowa wysyłka do zamówień powyżej 100 zł! Realizacja w ciągu 24-48h!
LIFE IS A BANQUET - programy z światłem LED

LIFE IS A BANQUET

 

Co tu dużo mówić... ten masażer jest wyjątkowy. Funkcje, które posiada jeszcze niedawno zarezerwowane były dla wielkich maszyn w salonach kosmetycznych. Teraz możesz mieć je na wyciągnięcie ręki.

 

Mowa oczywiście o EMS (elektrostymulacja mięśni), a także terapii światłem LED. Dzisiaj skupię się na fototerapii.

 

Podczas naświetlania z wykorzystaniem LED, światło może wnikać wgłąb skóry i tym samym uruchamiać w komórkach szereg reakcji regeneracyjnych. W fototerapii wykorzystuje się różne kolory światła, które mają różne długości fali, a co za tym idzie działają na inne dolegliwości.Dzisiaj po krótce opowiem Ci o właściwościach światła niebieskiego i czerwonego- bo właśnie takie są obecne w najnowszym masażerze Life is a banquet.Światło niebieskie (program Firming and Lifting)

Terapie światłem niebieskim wykorzystywane są w szerokim spektrum dolegliwości. Efekty działania tego światła są niemal natychmiastowe.Badania dowodzą, że światło niebieski:

  • Fantastycznie reguluje pracę gruczołów łojowych, dzięki czemu ma zastosowanie w leczeniu trądziku i łojotoku

  • Pomaga usuwać blizny i przebarwienia potrądzikowe

  • Profilaktyka przeciwnowotworowa- badania dowodzą, że niebieski światło LED może być pomocne w profilaktyce, a także leczeniu nowotworów skóry.

  • Pomaga usuwać przebarwienia posłoneczne

  • Niebieskie światło jest używane także w leczeniu tzw. depresji sezonowej, są to zaburzenia nastroju występujące w sezonie jesienno-zimowym, spowodowane między innymi warunkami pogodowymi.Światło czerwone ( program Photorejuvenate)

Może Ci się kojarzyć z laserem, jednak są to różne typy terapii. Laser (IPL, Intense pulsed light) działa na zasadzie kontrolowanych zniszczeń na najbardziej wierzchniej warstwie skóry, co w kolejnej fazie prowadzi do stymulacji funkcji naprawczych. RLT (Red Light Therapy), czyli terapia światłem czerwonym stymuluje głębsze warstwy skóry, bez uszkadzania tego co na zewnątrz ;-).Badania dowodzą, że światło czerwone:

stymuluje do regeneracji tkanki,

stymuluje produkcję kolagenu, dzięki czemu zmarszczki zostają wygładzone

stymuluje wzrost włosów

redukuje zmiany łuszczycowe

pomaga minimalizować zmiany powstałe na skórze w wyniku działaniu promieni słonecznych

pomaga zminimalizować bliznyJestem ciekawa, czy kiedykolwiek słyszałaś o fototerapii? Jak widać- warto się nią zainteresować, bo jej skutki mogą być naprawdę fajne!  

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl